WindowsGryNew Star Soccer 5

New Star Soccer 5 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
New Star Games Ltd
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
41 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
707

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Wciągająca rozgrywka
  • Klimat starych gier piłkarskich
Minusy:
  • Brak prawdziwych nazw zespołów
  • Cena mogłaby być nieco niższa

New Star Soccer 5 to gra sportowa czerpiąca inspirację z klasycznych gier piłkarskich oraz symulatorów życia. 

 

Gracz wciela się w młodego piłkarza, który stara się przebić do pierwszego składu drużyny. Gracz bierze udział w treningach (strzelanie, odbiór, podawanie) oraz może uczestniczyć w życiu towarzyskim – inwestuje swoje pieniądze w samochody, gadżety, nieruchomości, może zajmować się hazardem czy kontaktami damsko-męskimi. To jednak tylko dodatek – najważniejsze są mecze.

 

Rozgrywka w trybie meczowym przypomina stare gry piłkarskie sprzed ery FIFY i Pro Evolution Soccera. Mecz obserwujemy z lotu ptaka i sterujemy jednym piłkarzem. Musimy zadbać o to, by odpowiednio się ustawiać i dobrze zagrywać: podawać do innych piłkarzy lub podejmować rozsądne decyzje dotyczące odbioru piłki czy strzałów. Nasza postawa w meczu ma wpływ na końcową ocenę, a co za tym idzie – zwiększa lub zmniejsza szansę na występ w następnym spotkaniu. Z czasem gracz może uzyskać status lokalnej gwiazdy, co może wiązać się z ofertami transferowymi z lepszych klubów lub nawet zmianą ligi.

 

Gra nie posiada licencjonowanych klubów i lig, jednak producent postarał się, by nazwy zespołów kojarzyły się z rzeczywistymi. 

 

New Star Soccer 5 to produkcja niszowa, zbudowana przez jednego, zdolnego programistę, jednak dzięki ciekawemu pomysłowi i dużej grywalności, jest wartym uwagi tytułem. Wersja free to play pozwala na sprawdzenie modelu rozgrywki: 5 meczów za darmo, a później – maksymalnie 3 mecze dziennie. Gra bez ograniczeń jest możliwa tylko po zakupie pełnej wersji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0