WindowsGryNew Star Tennis

New Star Tennis Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
New Star Games Ltd
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
49 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
503

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Ciekawie zrealizowana tematyka
Minusy:
  • Nie jest tak wciągająca jak New Star Soccer
  • Przeciętna grafika

New Star Tennis to gra zręcznościowa pokazująca karierę tenisisty – od pierwszych treningów, przez wielkie zawody, skończywszy na chwilach wolnych, gdy sportowiec odpoczywa w kasynie. Gracz wciela się w 16-letniego młodzika, który zaczyna walczyć o zwycięstwo w zawodach o niskiej randze, wkraczając na szczyt.

 

Rozgrywka dzieli się na wydarzenia na korcie i poza nim. W pierwszym wypadku, sterujemy naszym zawodnikiem, tak jak w każdej grze o tenisie: za pomocą kursorów. Gra została zbudowana na prostym silniku graficznym, przez co jakość oprawy wizualnej jest przeciętna, ale nie sposób odmówić jej schludności i swoistego uroku starych gier komputerowych. 

 

Stopniowe pięcie się w rankingu możemy uprzyjemnić sobie grą w kasynie (ruletka), w rzutki, na automatach oraz obstawiając wyścigi konne. Wszystkie atrakcje zbudowano na zasadzie minigier, które są miłą odskocznią od tenisa, ale dają również możliwość dorobienia sobie i szybszego poprawienia swojego stylu życia. 

 

New Star Tennis to gra zręcznościowa zbudowana na bardzo podobnych zasadach, co popularne New Star Soccer. W odróżnieniu od tego tytułu, rozgrywka nie jest aż tak magnetyczna i wciągająca. Mimo tego, gra jest warta uwagi. Tym bardziej, że przed zakupem gracz może sprawdzić wersję testową.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0