WindowsGryObcy: Izolacja

Obcy: Izolacja Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Creative Assembly
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Klimat rozgrywki
Minusy:
  • Brak demo

Obcy: Izolacja to polski tytuł gry akcji Alien: Isolation stworzonej przez Creative Assembly, twórców serii Total War. 

 

Grę zbudowano na kanwie kultowego filmu Obcy. Akcja została osadzona 15 lat po wydarzeniach z pierwszej części filmu. Gracz wciela się w oficer Amandę Ripley, której misją jest odnalezienie czarnej skrzynki frachtowca Nostromo. Jest to córka bohaterki filmowej trylogii. Gra należy do gatunku survival horror, więc duże znaczenie w budowaniu akcji ma mroczny klimat rozgrywki. W odróżnieniu od innych gier stworzonych na licencji filmu Obcy, gra nie nastawia się na tak widowiskowe strzelaniny. Twórcy starali się odwzorować filmowy klimat - gracz musi spokojnie eksplorować lokacje, unikać bezpośrednich walk i starać się przechytrzyć przeciwników. 

 

Na uwagę zasługuje wysokiej jakości oprawa graficzna. Szczegółowość, ciekawe lokacje i duża liczba detali - studio Creative Assembly jest znane z dużej dokładności. 

 

Obcy: Izolacja zostało wydane w polskiej wersji językowej. Gra wspiera technologię Steam, ma osiągnięcia, wsparcie dla gamepada oraz funkcję Steam Cloud, pozwalającą na zapisywanie stanu gry w chmurze. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0