WindowsGryOMSI Symulator Autobusu

OMSI Symulator Autobusu Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
MR Software
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Wysoki poziom realizmu
  • Historyczne środowisko rozgrywki
Minusy:
  • Przeciętna grafika

OMSI Symulator Autobusu to propozycja dla miłośników autobusów, którzy chcą przenieść się w czasie i sprawdzić się jako kierowca dwupoziomowego autobusu MAN SD200 oraz SD202 z lat osiemdziesiątych. Gracz jest zatrudniony jako berliński kierowca jeżdżący na linii 92 w dzielnicy Spandau.

 

OMSI Symulator Autobusu posiada trójwymiarową oprawę graficzną. Jakość modeli pojazdów należy uznać za przyzwoitą, choć gra jest niskobudżetowa i brakuje jej spektakularnych efektów pogodowych czy bardzo szczegółowego obszaru gry. Mimo tego, symulator jest bardzo realistyczny od strony prowadzenia pojazdu: producent z uwagą odwzorował zachowanie się autobusu MAN, a także zasady ruchu drogowego, które trzeba przestrzegać podczas jazdy.

 

Środowisko gry to zaledwie część Berlina, jednak gracze mogą samodzielnie modyfikować trasy i tworzyć nowe w edytorze, który jest dostępny w OMSI Symulator Autobusu.  Producent pozwala również na tworzenie modów dodających nowe pojazdy oraz innego rodzaju dodatki. W Polsce gra została wydana w polskiej wersji językowej przez Techland. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0