WindowsGryOnly If

Only If Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
Creability
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
850 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
376

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Klimat
  • Darmowa
Minusy:
  • Drobne niedociągnięcia spowodowane niskim budżetem

Only If to trójwymiarowa gra przygodowa zrealizowana w konwencji survival horroru. Grasz jako Anthony Clyde. Bohater wyrusza na imprezę, która kończy się tym, że budzi się w nieznanym domu. Nie wie gdzie jest, ani jak wyjść z budynku, a ktoś próbuje uniemożliwić mu ucieczkę. Jest przy tym agresywny, obraża Cię i tworzy nastrój zaszczucia.  Z tego powodu gra kojarzy się z horrorami i jest przeznaczona dla osób o mocniejszych nerwach. Na uwagę zasługuje również wysoki poziom trudności.

 

Only If to wymagająca gra przygodowa, w której producent postarał się o stworzenie nieprzewidywalnej fabuły oraz eksperymentalnej mechaniki, w której pojawiają się zagadki logiczne rodem z klasycznych przygodówek. To darmowa gra niezależna, więc studio mogło pozwolić sobie na dużą dowolność i odwagę w kreowaniu mechaniki rozgrywki. 

 

Mimo niewielkiego budżetu na produkcję, Only If posiada starannie wykonaną, trójwymiarową oprawę graficzną oraz dźwiękową, wliczając w to voice acting. Produkcja jest dostępna tylko w angielskiej wersji językowej. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0