WindowsGryPac-man

Pac-man Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Namco Limited
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
574 kB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
376

Nasza ocena:

Henryk Tur
4,5
Plusy:
  • Udany gameplay
  • Klasyk
  • Narastające poziomy trudności

Pac-man to kultowa postać w historii gier, która powstała w 1980 roku, a więc ponad trzydzieści lat temu. Pierwsza część gry została wydana na automaty przez firmę Manco stając się przy tym jedną z najbardziej popularnych gier zręcznościowych na świecie. Nazwa gry jest również zapisywana przez graczy w inny sposób np. Pac man, Pacman, a czasami Packman co już jest rażącym naruszeniem. Co ciekawa gra w Japonii jest znana jako Puck-Man i tylko ta nazwa oprócz oryginalnej jest poprawna.

Gra Pacman ukazała się na większości popularnych platform poczynając od ATARI, a kończąc na konsolach nowej generacji. W grze kierujemy poczynaniami żółtej kulki, która musi zebrać wszystkie kropki  dostępne w labiryncie uciekając przy tym przed pojawiającymi się w grze duszkami. Gracz nie jest ograniczony tylko do ucieczki i zbierania, ale po zdobyciu specjalnej pigułki na planszy może również zaatakować wspominane duszki, gdyż zmieniają one wtedy kolor na niebieski i stają się bezbronne.

Na świecie pojawiło się wiele klonów gry Pac-man, a jednym z nich jest dostępny w naszym serwisie Deluxe Pacman. Szkoda, że autorzy nie zdecydowali się na wydanie Pacman pl , gdyż niestety Deluxe Pacman nie jest po polsku. Niemniej jednak gra jest na tyle prosta, że nie trzeba do niej praktycznie żadnej znajomości języka angielskiego. Również spolszczenie do Pacman jest niepotrzebne, gdyż cały interfejs jest ograniczony do zaledwie kilku komend znanych graczom na całym świecie.

Download Pacman Deluxe pozwala na doskonałą zabawę z jedną z najbardziej rozpoznawalnych gier w historii. Niestety nie można zagrać w Deluxe Pac Man online i graczom pozostaje tylko tryb multiplayer na jednym komputerze. Wersja Pacman do pobrania w naszym serwisie to jedna z najbardziej rozbudowanych wersji tej gry, która jest dużo ładniejsza i trochę łatwiejsza niż sam oryginał. Download Pacman jest bardzo szybki, gdyż gra zajmuje bardzo niewiele miejsca. Dzięki twórcy tej gry można grać w Deluxe Pacman za darmo bez żadnych opłat. Co równie ważne gry nie trzeba kupować i można pobrać ten klon Pacman za free choćby z naszego serwisu. Pacman działa z Windows 7 jak i ze starszymi wersjami tego sytemu operacyjnego. Jeżeli jednak ktoś będzie miał problemy z jej startem to powinien spróbować uruchomić ją w trybie zgodności ze starszymi wersjami Windows. Pacman do pobrania w naszym serwisie to rozbudowana wersja swojego pierwowzoru, w której poprawiono grafikę, inteligencję duszków oraz wprowadzono nowy dźwięk.

Pobierz Deluxe Pacman i zagraj w jedną z najlepszych gier zręcznościowych na świecie, która od prawie 30 lat wciąż zyskuje rzesze nowych fanów na całym świecie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0