WindowsGryPainkiller Hell & Damnation

Painkiller Hell & Damnation Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
The Farm 51
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,4 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
946

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Widowiskowa
  • Niezła grafika
  • Klasyczna rozgrywka
Minusy:
  • Krótka kampania

Painkiller Hell & Damnation to widowiskowa strzelanka stworzona w klasycznym stylu. Twórcy stawiają na szczątkową fabułę, a siłą gry mają być pomysłowe bronie, hordy przeciwników i proste zasady: masz wyeliminować wszystko, co pojawi się na planszy. A będą to niecodzienne stwory rodem  koszmarów. Podczas gry napotkasz 30 przeciwników rodem z piekła. Etapy, zgodnie z tradycją serii, są kończone pojedynkami z ogromnymi bossami o specjalnych umiejętnościach. Gra składa się z 14 poziomów, które są chronione przez 4 bossów.

 

Po ukończeniu kampanii Painkiller Hell & Damnation, gracz może udać się do multiplayera, gdzie można rozgrywać pojedynki gracz kontra gracz lub kooperacyjne, gdzie grupy gracze walczą z potworami sterowanymi przez komputer.

 

Gra nie posiada funkcji automatycznego leczenie, krycia się za osłonami, modyfikacji broni, kombosów i innego, tego typu rozwiązań znanych z nowoczesnych gier akcji. Painkiller Hell & Damnation to klasyczna strzelanka, której bliżej do Serious Sama niż do Call of Duty.

 

Painkiller Hell & Damnation zostało zbudowane na dobrze znanym silniku Unreal 3, który pozwala na spokojne uruchomienie gry na przeciętnym komputerze, gwarantując przy tym schludną oprawę graficzną. 

 

Przed zakupem możesz sprawdzić wersję demonstracyjną Painkiller Hell & Damnation. Gra jest zintegrowana na platformie Steam i tam jest również demo. By je pobrać konieczne jest posiadanie darmowego konta w usłudze i instalacja klienta umożliwiającego pobranie gry.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0