WindowsGryPid

Pid Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Might and Delight
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
500 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
549

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Projekt stylistyczny
  • Długa kampania
  • Wymagająca
Minusy:
  • Drobne niedopracowania

Pid to niezależna gra platformowa, w której wcielasz się w Kurta - młodego chłopca, który trafia na tajemniczą planetę. Rusza na jej eksplorację, poznając stwory i stając w oko w oko z wieloma przeciwnościami, jak również poznając nowe osoby, które są przyjaźnie do niego nastawione. Nie zabraknie robotów i nietypowych ludzi.

 

Pid prezentuje grę w konwencji platformówki 2D z elementami logicznymi. Sterowanie jest proste, ale sama rozgrywka może momentami okazać się bardziej wymagająca. Na szczęście, w każdej chwili można włączyć łatwiejszy poziom trudności. 

 

Planeta, na której pojawił się Kurt składa się z 22 lokacji, w których ukryto dodatkowe przedmioty, które możemy wykorzystywać do rozwiązywania zagadek. Wszystkie elementy lądują w dużym tornistrze Kurta i można z nich łatwo skorzystać. Z czasem bohater otrzymuje dodatkową moc, pozwalającą na manipulowanie obiektami w świecie gry.

 

Pid posiada tryb dla pojedynczego gracza pozwalający na spędzenie ok. 12 godzin z Kurtem oraz funkcję kooperacji, w której dwójka graczy współpracuje ze sobą podczas przechodzenia etapów. Oprawa graficzna została utrzymana w pastelowych kolorach, a projekt stylistyczny można uznać za kreskówkowy.

 

Gra Pid została wydana w wersji na PC oraz Xbox 360 i PlayStation 3. Edycja PC posiada wersję demo, które można ściągnąć po zalogowaniu się do platformy Steam. Pełna wersja jest również do kupienia w tym miejscu. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0