WindowsGryPinball Arcade

Pinball Arcade Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
FarSight Studios
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3.9 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
674

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Pięknie wykonane stoły
Minusy:
  • Wysoka cena dodatkowych stołów

Najlepszy czas gier pinball to lata dziewięćdziesiąte, gdy pojawiało się sporo dających dostęp do różnorodnych stołów do pinballu. Dziś tego typu produkcji jest mniej, więc tym bardziej należy cieszyć się z Pinball Arcade – gry free to play, która pozwala na tego typu zabawę.

 

Pinball Arcade przenosi do świata wirtualnego najbardziej renomowane stoły znane z salonów gier. W darmowej wersji dostępny jest Tales of the Arabian Nights. Kolejne możemy dokupić pojedynczo lub w pakietach składających się z ponad 20 stołów. Ceny takich pakietów nie są niskie – sięgają nawet kwot rzędu 30 euro, więc z długotrwała rozgrywka w Pinball Arcade nie będzie tania, jednak jeśli chcesz spędzić kilka chwil z jakąś grą tego typu, to darmowa wersja będzie idealna. 

 

Dużą zaletą gry jest świetna oprawa graficzna – stoły są szczegółowe, pięknie animowane i utrzymane w różnych stylistykach. Sama obsługa stołu jest prosta, a zabawa wciągająca. 

 

Pinball Arcade w wersji PC jest rozpowszechniane tylko przez Steam, więc do uruchomienia gry konieczne jest posiadane darmowego konta w tej usłudze. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0