WindowsGryPirates of Black Cove

Pirates of Black Cove Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Nitro Games
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
723 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
472

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Piracki klimat
  • Humor
  • Historia
Minusy:
  • Niedopracowanie techniczne

Pirates of Black Cove składa hołd miłośnikom kultowej gry Pirates autorstwa Sida Meiera. Gracz wciela się w pirata, który eksploruje karaibskie wyspy, dokonuje abordażu i schodzi na ląd, by sprawdzić się w walce na stałym gruncie.

 

Pod względem mechaniki gry to połączenie gry akcji z RPG-iem (alchemia, cechy bohaterów, system walki). Kampania dla pojedynczego gracza nie jest liniowa - gracz może kierować się w stronę różnych frakcji, zdobywać reputację, co odblokowuje dostęp do nowych misji. Z czasem nasza flota rośnie w siłę i jest coraz potężniejsza dzięki zastosowanym ulepszeniom. Historię podzielono na 4 rozdziały, w której poznajemy spójną historię dotyczącą pirata Kpt. Croga. Warto zauważyć, że Pirates of Black Cove nie posiada trybu wieloosobowej ani funkcji kooperacji, więc gracz może ukończyć historię jedynie w pojedynkę. 

 

Pirates of Black Cove zostało wydane w cyfrowej wersji, na platformie Steam. Wersję demonstracyjną możesz pobrać na dysk komputera i sprawdzić bez konieczności posiadania tej usługi.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0