WindowsGryPixelJunk Shooter

PixelJunk Shooter Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Q-Games
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
344 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Duża liczba poziomów
  • Ciekawa mechanika rozgrywki
  • Niezła grafika
  • Możliwość gry w trybie kooperacji dla dwóch osób
Minusy:
  • Premiera wersji PC miała miejsce wiele lat po edycji PS3

PixelJunk Shooter to gra zręcznościowa znana również pod tytułem PixelJunk 1-4, która w 2009 roku została wydana na  PlayStation 3, jednak w listopadzie 2013 roku została również opublikowana na PC i Mac. 

 

W PixelJunk Shooter gracz wciela się kapitana małego pojazdu kosmicznego, który rusza na pomoc naukowcom, którzy utknęli w bardzo niebezpiecznych miejscach. Gracz eksploruje skomplikowane etapy pełne pułapek: potworów, jak również ostrzy czy zawalających się skał. Wszystko po to, by uratować naukowców. Podczas zabawy gracz musi wykazać się zręcznością w lawirowaniu po niewielkich korytarzach, celnością w ostrzeliwaniu przeciwników, ale również logicznym myśleniem, gdyż deweloperzy przygotowali zagadki logiczne, bez których nie będzie możliwe ukończenie etapu.

 

PixelJunk Shooter posiada prostą, kreskówkową oprawę graficzną utrzymaną w konwencji 2D. Pod względem prezentacji, gra jest hołdem dla klasycznych platformówek z minionych dekad. Podobnie sprawa wygląda z oprawą muzyczną, na którą składa się muzyka elektroniczna przywodząca na myśl ścieżki dźwiękowe z 8-bitowych gier. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0