WindowsGryPizza Connection 2

Pizza Connection 2 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Software 2000
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
107 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
4335

Nasza ocena:

Henryk Tur
3
Plusy:
  • Udany gameplay
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

Pizza Connection 2 pozwala nam pokierować, międzynarodową siecią pizzeri. Oczywiście jak łatwo można się domyślić, musimy sprostać wielu problemom i przeciwnościom, na drodze do osiągnięcia sukcesu. Spoczywa na nas wiele obowiązków, związanych z prowadzeniem gastronomicznego biznesu.

 

Od nas zależy skład menu, które ma niebagatelny wpływ na poziom zadowolenia klientów. Musimy więc starannie dobierać składniki naszych potraw i dostosować je do zróżnicowanych upodobań. Należy też zadbać o przemyślany projekt lokalu, by był przyjazny dla klienta i nie odstraszał już na starcie swoim wyglądem. Nie bez znaczenia są też pracownicy, których zatrudnienie to również jeden z naszych obowiązków.

 

Od tego czy nasi klienci zostaną szybko i miło obsłużeni, w dużej mierze zależy to czy zechcą ponownie nas odwiedzić. Jednak w Pizza Connection 2, musimy nie tylko dbać o rozwój już istniejących lokali ale dobrze dobierać też lokalizację nowych, tak aby przynosiły jak największe zyski. Bardzo ważnym elementem rozgrywki, jest możliwość sabotowania naszych konkurentów. Możemy to robić na wiele sposobów, począwszy od zastraszania aż do najbardziej brutalnych form walki, które jednak warto zachować na szczególne okazje. Często tego typu rozwiązania, mogą się okazać znacznie skuteczniejsze niż uczciwe próby rywalizacji. Grafika w Pizza Connection 2 mimo, że ma już swoje lata, do dziś posiada zwolenników, którzy doceniają jej niebagatelny wpływ na specyficzny klimat rozgrywki, uważany za jeden z kluczy do sukcesu tego tytułu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0