WindowsGryPlants vs Zombies

Plants vs Zombies Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
PopCap Games
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
26.7 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
393

Nasza ocena:

Henryk Tur
4,5
Plusy:
  • Udany gameplay
  • Ładnie wykonana
  • Humor
Minusy:
  • Nie jest darmowa

Plants vs Zombies to jedna z tych gier, o których można powiedzieć, że jedni uznają ją za genialną, zaś inni za kompletne dno. Dlaczego? No cóż, z pewnością walkę roślin z zombie nie można nazwać standardową produkcją. Chcesz wiedzieć, jak wygląda taka rozgrywka? Nic prostszego – pobierz Plants vs Zombies w wersji demonstracyjnej.

Demo Plants vs Zombies ukaże Ci tą niezwykłą, wzorowaną na zabawach w obronę wieży rozgrywkę. Tu bronimy domów, rozstawiając w ogrodzie kwiaty. Demo Plants vs Zombies do pobrania ukaże Ci kilka przykładowych plansz z pełnej wersji zabawy. Płacisz tu słoneczkami, które również produkujesz, sadząc słoneczniki. Gra obejmuje kampanię dla jednego gracza oraz kilkanaście luźnych scenariuszy. Download Plants vs Zombies w wersji demonstracyjnej pozwoli Ci spróbować swych sił w tej dość niecodziennej grze.

Plants vs Zombies game - to mimo humorystycznego spojrzenia na wojnę zombich z żywymi istotami – gra, która naprawdę wymaga poświęcenia jej sił i czasu. Musisz starannie planować rozstawienie swych obrońców - mamy tu kilka rodzajów kwiatów, a także takie ekstra dodatki, jak kosiarki ogrodowe czy miotacze kamieni. Kwiaty mogą zajmować się produkcją (wspomniane słoneczniki), być pułapkami, a także mieć inne fukcje w Twoim systemie ogrodowej obrony. W dostępnym za free Plants vs Zombies demo zobaczysz również swych oponentów – czyli żywe trupy. Jest ich kilkanaście różnych rodzajów, niektóre również uzbrojone. Ściągnij Plants vs Zombies w wersji demonstracyjnej, by ich zobaczyć.

Niestety, nie wydano Plants vs Zombies po polsku, możesz jednak sprawdzać w sieci, czy ukazało się jakieś fanowskie spolszczenie Plants vs Zombies, które pozwoliłoby zmienić ten tytuł w Plants vs Zombies pl. Gra nie wymaga żadnych łatek – nie wyszedł zresztą jak dotąd żaden patch Plants vs Zombies. Gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Plants vs Zombies mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows. Gra ukazała się tylko na komputery osobiste.

Jeśli posiadasz pełną wersję gry Plants vs Zombies, może zainteresuje Cię pomoc. Mamy na naszych stronach kody Plants vs Zombies. Oczywiście te kody do Plants vs Zombies są za darmo. Nim jednak zdecydujesz się na zakup pełnej wersji Plants vs Zombies, pobierz demo tego tytułu i zobacz, jak poradzisz sobie na przykładowych planszach z gry.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0