WindowsGryPoof

Poof Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Arkedo
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
448

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Atrakcyjna grafika
  • Ponad 100 poziomów
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

Poof to platformówka wymagająca niezwykłej zręczności, podobnie jak klasyczne gry tego typu z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Pod względem rozgrywki, twórcy wzorowali się na klasyku gatunku: Mario Bros. 

 

Twórcy odwołują się również do Orcs Must Die oraz Super Crate Box. Rozgrywka opiera się na skakaniu oraz walce z przeciwnikami. Podczas zabawy doświadczymy potężnych wybuchów oraz będziemy ścierali się z różnorodnymi maszkarami.

 

Kampania Poof składa się z 108 misji, podczas której spotkamy 12 wrogów, więc rozgrywka będzie trwała wiele godzin. Podczas zabawy możemy zastosować 36 ulepszeń, na które składają się nowe bronie oraz moce. Jeśli jesteś miłośnikiem ultra-trudnych gier wideo możesz grać na niezwykle wysokim poziomie trudności.

 

Dużą zaletą gry jest świetna, klasyczna oprawa graficzna, utrzymana w rysunkowym stylu, podobnie jak np. w Shank. Poof posiada wsparcie dla kontrolerów na USB, dzięki której możesz korzystać z najpopularniejszych gamepadów, by cieszyć się z precyzyjnej kontroli bohatera.

 

Uwaga – Poof jest grą wydaną w wersji cyfrowej na platformie Steam. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0