WindowsGryPortal 2

Portal 2 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Valve Software
Licencja:
Brak danych
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Henryk Tur
5
Plusy:
  • Liczne możliwości
  • Udany gameplay
  • Tryb co-op
  • Oprawa audiowizualna

Gra Portal osiągnęła niesamowity sukces, w krótkim czasie. Dość oczywiste było więc, że doczekamy się części drugiej. Zdawano sobie sprawę z tego, że trzeba będzie zaproponować graczom kilka kolejnych innowacji.

Tak też się stało i gra Portal 2 ujrzała światło dzienne. Ponownie przenosimy się do laboratorium, jednak od naszej ostatniej wizyty, co nieco się zmieniło. Pierwszą nowością, jest znacznie większa swoboda działania. W części pierwszej, poziomy były skonstruowane w sposób, który poniekąd wymuszał na nas pewne działania. Teraz nie jesteśmy już tak ograniczeni. Kolejnym wprowadzonym w drugiej części elementem są żele, dzięki którym po naniesieniu ich na dowolną powierzchnię, możemy zmienić jej właściwości.

Efekty ich działania są przeróżne, jedne zapewniają nam niezwykłą szybkość, inne mogą np. uczynić wskazany kawałek terenu niezwykle elastycznym, dając możliwość wykorzystania go jako trampoliny. Do gry Portal 2 dodano też przedmioty, które mogą odbijać światło. Zmiany nie ominęły nawet samych portali poprzez, które mogą teraz oddziaływać wszelkie prawa fizyki. Wszystkie wprowadzone innowacje, wykorzystano odpowiednio przy projektowaniu zagadek logicznych, efektem tego są zadania o wiele bardziej złożone niż w części pierwszej. Portal 2 w przeciwieństwie do swojego poprzednika, daje nam możliwość gry z innym graczem. Jest to możliwe, dzięki trybowi kooperacji, który pojawił się w tej części gry. Na jego potrzeby, przygotowano specjalną odrębna kampanię, zawierającą nowe zagadki, wymagające współpracy dwóch osób a także inny wątek fabularny.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0