WindowsGryPostmortem: one must die

Postmortem: one must die Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
Koobazaur
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
24.5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
320

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Nietypowa tematyka
  • Kilka zakończeń
  • Darmowa
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

Postmortem: one must die to nietypowa gra przygodowa, którą możemy polecić tylko i wyłącznie osobom znającym dobrze język angielski. Gracz wciela się tu w agenta Śmierci, wysłanego po to, aby wybrać jedną osobę do zakończenia żywota. Jednak zanim dokona wyboru, dobrze porozmawiać ze wszystkimi – wybór ofiary ma wpływ na zaprezentowany w grze, rozdarty konfliktami świat. Gameplay pokazany został w rzucie izometrycznym, a graficzne przypomina rozgrywki z gatunku time management, czyli zabawy dla młodszych, jednak tutaj pod warstwą zabawy kryje się drugie dno. Dlatego też produkcja ta zasługuje na uwagę.

 

Zwraca także uwagę fakt, że przewidziano kilka możliwych zakończeń – zależą one oczywiście od dokonanego wyboru. Postmortem: one must die zmusza do przemyślenia, co by się stało, gdyby dana postać żyła dalej. Produkcję tą można przetestować za darmo w pełnej wersji, można nabyć także jej komercyjną wersję na oficjalnej stronie. Posiada ona nieco więcej możliwości niż bezpłatna edycja, w tym dodatkowe postacie. Tytuł ten warto polecić osobom, które nie lubią sztampowych klimatów.

 

Gra została wydana w rozszerzonej wersji pt. Postmortem: One Must Die (Extended Cut). Produkcja jest sprzedawana m.in. na Steam i Desura za  5 euro. Wersja freeware jest nadal dostępna. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0