WindowsGryPower Soccer

Power Soccer Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
Power Challenge
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
528

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Wygodne sterowania
  • Emocjonująca rozgrywka
Minusy:
  • Przeciętna grafika

Power Soccer to sieciowa gra sportowa, w której możemy toczyć zacięte boje z innymi graczami. Podczas zabawy sterujemy całym zespołem, podobnie jak w serii FIFA czy Pro Evolution Soccer, jednak sama metoda rozgrywki jest inna.

 

Wyróżnikiem gry jest system sterowania. O ile w większości gier o piłce nożnej, gracz steruje za pośrednictwem klawiatury, o tyle całość akcji w Power Soccer odbywa się za pomocą myszki. To właśnie nią sterujemy biegiem piłkarza, a przyciski odpowiadają za odbiór piłki, podania i strzały. Do tej formy sterowania można się bardzo szybko przyzwyczaić.

 

Gracz może uczestniczyć w wielu turniejach, w których mierzy się z innymi graczami. Turnieje mają charakter ligowy (3 punkty za zwycięstwo, 1 punkt za remis). Każde spotkanie to wzrost doświadczenia wyrażonego w punktach. 

 

Umiejętności naszych piłkarzy takie jak skuteczność gry w obronie, ataku czy wytrzymałość, można zwiększać wynajmując trenerów, kupując nowe buty i transferując piłkarzy. Walutą w grze są Tokeny, które można kupić za realne pieniądze. Poza tym, możliwe jest wykupienie Członkowstwa Klubowego, dającego dostęp do wszystkich funkcji gry. Gracz posiadający płatne konto otrzymuje dostęp do specjalnych turniejów, ma możliwość samodzielnego tworzenia pucharów, może bez limitu korzystać z ilości meczów rankingowych.

 

Power Soccer wymaga pobrania niewielkiego pluginu do przeglądarki, który pozwala na uruchomienie gry. Właściwa rozgrywka otwierana jest w nowym oknie, jako samodzielna aplikacja, którą można zmaksymalizować, by grać na pełnym ekranie lub zostawić w postaci okienka. Poza meczami, reszta rozgrywki (np. dołączanie do turniejów, zmiana ustawień gry) odbywa się w oknie przeglądarki.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0