WindowsGryPro Evolution Soccer 2015

Pro Evolution Soccer 2015 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
Konami
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1173 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
496

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Niezła grafika
  • Wymagający model rozgrywki
Minusy:
  • Nadal za mało licencji

Pro Evolution Soccer 2015 to symulator piłkarski stworzony przez Konami - japońskiego producenta gier wideo, który pojawił się po raz pierwszy w 2001 roku.

 

Pro Evolution Soccer 2015 rywalizuje z FIFA 15 w kategorii najbardziej kompletnego symulatora piłkarskiego. W wersji na sezon 2014/2015 przygotowano pakiet lig i pucharów krajowych. Licencjonowano m.in. Ligę BBVA, Serie A, Ligue 1 oraz Eredivisie. W grze pojawiły się reprezentacje, kluby z różnych krajów, w  tym Legia Warszawa.  Odwzorowany międzynarodowe turnieje: Copa Libertadores 2014 czy Copa Sudamericana 2014. Gra posiada licencję na odtworzenie Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej. Mecze mogą być odwzorowywane na 17 stadionach, z czego 12 to prawdziwe obiekty m.in. Old Trafford, Stadion Narodowy w Warszawie czy Juventus Stadium. 

 

Gra oferuje kilka trybów rozgrywki dla pojedynczego gracza, z których najważniejsze to Master Leauge. W Pro Evolution Soccer 2015 pojawił się nowy tryb MyClub, wzorowany na FIFA Ultimate Team. 

 

Pro Evolution Soccer 2015 zostało zbudowane na nowym silniku graficznym Fox Engine, również w wersji PC. Oznacza to, że jakość oprawy graficznej jest dobra. Poza modyfikacjami dotyczącymi grafiki i animacji, producent zmodyfikował sztuczną inteligencję, szczególnie w zakresie zachowania się bramkarzy i obrońców. 

 

Pro Evolution Soccer 2015 posiada wersję demo na PC. Takowa wersja próbna została wydana również na konsolach - może ją znaleźć na PlayStation Store lub Xbox Live Marketplace.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0