WindowsGryQvadriga

Qvadriga Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Turnopia
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
66,6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
446

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Ciekawy pomysł
  • Dwa tryby gry
Minusy:
  • Wysoka cena

Qvadriga eksploruje tematy wyścigów rydwanów, czyli sportu, który odszedł już w niepamięć, ale w czasach świetności Imperium Rzymskiego był niezwykle popularny. Gracz może powrócić do tych czasów i stać się szefem zespołu ścigającego się na arenach całego Cesarstwa. 

 

Nim będziemy mogli rozpocząć zabawę w Qvadriga, konieczne jest wybranie jeden z frakcji. Twórcy odwzorowali prawdziwe frakcje jeźdźców, jakie istniały w Rzymie. Później gracz może rozpocząć karierę, w której zmierzy się ze sterowanymi przez sztuczną inteligencję jeźdźcami na 43 trasach stworzony w różnych miastach.

 

W zależności od preferencji graczy, gra może być strategią turową lub grą czasu rzeczywistego. W pierwszym wypadku wyścig rydwanów jest podzielony na szereg tur. W określonych momentach gracz otrzymuje monit, w którym musi podjąć decyzję dotyczącą zachowania jeźdźca - może to być zlecenie ataku na przeciwnika czy przyspieszenie. W zależności od decyzji sterowanych przez komputer graczy, akcja może okazać się fiaskiem lub sukcesem. Wyścigi rydwanów były niezwykle krwawym i niebezpiecznym sportem, co obrazuje również Qvadriga. W przypadku wybrania opcji real time, gracz musi podejmować decyzje na bieżąco, a wyścig nie jest podzielony na tury. 

 

Qvadriga to strategia, więc zadaniem gracza jest odpowiednie zarządzanie stajnią, naprawianie i leczenie rydwanu i zwierząt. Można kupować i sprzedawać przedmioty, zajmować się rozwojem i ulepszaniem przedmiotów i zawodników. 

 

Qvadriga to gra wymagająca i nietypowa, więc przed zakupem warto sprawdzić wersję demo. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0