WindowsGryRaceRoom Racing Experience

RaceRoom Racing Experience Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
SimBin Development Team
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
12 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
615

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Dobry model jazdy
Minusy:
  • Wysokie ceny samochodów

RaceRoom Racing Experience to jedna z ciekawszych gier free-to-play, którą sami twórcy nazywają free-to-race. Produkcja powstała w studiu SimBin, który od wielu lat tworzy symulatory gier wyścigowych, z których najbardziej znana jest seria Race, pozwalająca na uczestniczenie w licencjonowanych wyścigach WTCC. 

 

RaceRoom Racing Experience bazuje na technologii z poprzednich gier studia. Fizyka jazdy jest rozbudowana, grafika atrakcyjna, szczególnie jak na grę free-to-play. Podczas zabawy gracz może skonfigurować sobie własny poziom trudności. Gra oferuje trzy zdefiniowane stopnie skomplikowania modelu jazdy: nowicjusz, amator i Get Real, czyli najbardziej realny sposób prowadzenia samochodu. 

 

W darmowej wersji RaceRoom Racing Experience dostajemy dostęp do dwóch tras (w kilku wersjach) oraz pięciu samochodów. Pozostałe, licencjonowane pojazdy i tras należy kupować za punkty, a ceny wielu z nich są dość wysokie, jak na kieszeń przeciętnego polskiego gracza. Kolejnym minusem jest mało czytelny interfejs. 

 

RaceRoom Racing Experience jest dostępne za darmo na platformie Steam w angielskiej wersji językowej. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0