WindowsGryRail Simulator

Rail Simulator Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
Kuju Entertainment
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
471 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1636

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Prawdziwe trasy
Minusy:
  • Mała liczba lokomotyw

Rail Simulator to symulator kolei stworzony przez Kuju Entertainment, zespół składający się z producentów najbardziej znanego tytułu, Microsoft Train Simulator.

 

Rail Simulator pozwala na wcielenie się w maszynistę, który będzie mógł prowadzić europejskie składy osobowe i towarowe po Wielkiej Brytanii, Niemczech i USA. Twórcy odwzorowali 1900 km. 

 

Wersja demo, oferowana na naszych stronach, oferuje jedną trasę z Bath Green Park do Templecombe. Poza prawdziwymi trasami, Rail Simulator posiada również prawdziwe lokomotywy i wagony. Twórcy oddali graczom bogate możliwości edycyjne, pozwalające na projektowanie własnych tras i organizację taboru. 

 

Rail Simulator można określić jako symulator pracy maszynisty. Gracz może wejść do kabiny i za pomocą myszki przełączać wszystkie dźwignie i przyciski. Twórcy postarali się by lokomotywy i elektrowozy miały realistyczne wnętrza, które będą interaktywne. Gra ma również możliwość nieco bardziej uproszczonego sterowania składem widząc go z lotu ptaka. Gracz może prowadzić lokomotywy parowe, spalinowe oraz składy elektryczne z różnych lat produkcji: od 1914 do 2008 roku.

 

W porównaniu do Microsoft Train Simulator, gra ma lepszą oprawę graficzną, opartą na nowocześniejszym silniku. Rail Simulator został wydany w 2007 roku, a jej następcą jest RailWorks, znany również pod tytułem Train Simulator. 

 

Przed kupnem gry warto sprawdzić czy Rail Simulator będzie dobrze współpracował z twoim komputerem i systemem operacyjnym. Gra była tworzona z myślą o uruchomieniu na systemie Windows XP i Vista.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0