WindowsGryRambo: The Video Game

Rambo: The Video Game Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Teyon Games
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
8 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
2
Plusy:
  • Filmowa licencja
  • Retro koncepcja rozgrywki
Minusy:
  • Kiepskie wykonanie techniczne

Rambo: The Video Game to gra akcji, w której możemy odegrać sceny z klasycznych filmów z Johnem Rambo. Fabułę filmowej trylogii o amerykańskim żołnierzu wyróżniającym się umiejętnościami i odwagą zawarto w 16 misjach, w których odwzorowywane są najbardziej charakterystyczne sceny z filmów. 

 

W odróżnieniu od większości strzelanek dostępnych na rynku, Rambo: The Video Game nie jest FPS-em, a przedstawicielem popularnego w latach dziewięćdziesiątych gatunku Rail Shooter. W tego typu produkcjach gracz nie steruje ruchami bohatera, a jedynie strzela. Do kolejnych lokacji jest przenoszony automatycznie. Tak wygląda rozgrywka w Rambo: The Video Game. Standardowe sekwencje, w których musimy odpowiednio szybko dokonywać ostrzału kolejnych wrogów, uatrakcyjniono Quick Time Eventami, w których trzeba popisać się szybkością reakcji. Gracz musi szybko wcisnąć wymagany klawisz np. by zrobić unik, a akcję obserwuje w konwencji przerywnika filmowego. 

 

W Rambo: The Video Game możemy skorzystać z kilkunastu typów broni: noży, pistoletów, karabinów maszynowych. Skuteczne eliminowanie kolejnych celów zwiększa umiejętności i daje dostęp do ulepszeń. Gra została zbudowana na trójwymiarowym silniku graficznym. Twórcy starali się wiernie odwzorować sceny z filmowej trylogii, więc lokacje zbudowano zgodnie z filmowymi odpowiednikami. 

 

Mimo, że gra została stworzona przez polskie studio, to nie jest dostępne w polskiej wersji językowej. Poza wersją PC, gra została wydana również na PlayStation 3 i Xbox 360. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0