WindowsGryRayman 2: Wielka Ucieczka

Rayman 2: Wielka Ucieczka Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Ubisoft Entertainment
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
23.69 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
2527

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Udany gameplay
  • Ładnie wykonana

Rayman 2: Wielka Ucieczka to kontynuacja znanej gry platformowej Rayman, wykonana w przeciwieństwie do swojego poprzednika, w grafice trójwymiarowej.

Jeśli chodzi o fabułę, którą proponują nam twórcy tej gry, wygląda ona następująco: świat Rainmana został zaatakowany przez Robo-Piratów dowodzonych przez demonicznego Admirała Brzytwobrodego. Brzytwobrodatemu udało się uwięzić wielu mieszkańców spokojnej dotychczas krainy. Bohaterski Rayman decyduje się podjąć samotną próbę ocalenia przyjaciół i przywrócenia krainie jej spokoju. Dokonanie tego nie jest jednak czymś prostym. Wysyłani przez Brzytwobrodatego robo-piraci potrafią być wytrzymali, szybcy i dobrze strzelający, a dodatkowe utrudnienia spotkają Raymana w przypadku natknięcia na przykład na kurczaki zombie.

Jednym z środków do osiągnięcia przez Raymana jego szczytnego celu jest zbieranie lumsów. Lumsów jest w grze kilka rodzajów (między innymi żółty, niebieski i czerwony) a ich kolekcjonowanie skutkuje na przykład uzupełnianie energii bohatera albo jego wiedzy. O złożoności tej pozornie prostej gry świadczy między innymi liczba poziomów, które posiada. Początek gry ma miejsce na statku więziennym, ale później musimy przebrnąć przez czarodziejską polanę, moczary przebudzenia, jaskinię, bagna, świątynie, cierniowe wzgórza, grobowce starożytnych i wiele, wiele innych etapów.

Polecamy tę grę wszystkim miłośnikom zręcznościowych przygód!

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0