WindowsGryRayman Legends

Rayman Legends Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Ubisoft
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
3673

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Duża liczba poziomów
  • Atrakcyjnie przygotowane światy
  • Piękna grafika
Minusy:
  • Tryb kooperacji nie jest prosty do opanowania

Rayman Legends nawiązuje do klasycznych platformówek z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Gra wyróżnia się nieszablonowym, rysunkowym dwuwymiarowym designem, który ma swój specyficzny styl. 

 

Pod względem mechaniki rozgrywki, Rayman Legends jest klasyczną platformówką 2D, w której główny bohater musi dynamicznie biec przed siebie unikając przeciwności losu i zbierając jak najwięcej rozrzuconych po mapie skarbów. Grę podzielono na dziesiątki kilkuminutowych etapów, które są wypełnione efektami specjalnymi i postaciami NPC. Etapy podzielono na stylizowane światy. Mamy etapy utrzymane w klimacie starożytności, średniowiecza, ale gracze odwiedzą również las, podwodne krainy oraz nowoczesne środowiska.

 

Gra posiada tryb dla pojedynczego gracza oraz multiplayer, w którym mogą jednocześnie bawić się nawet cztery osoby przy jednym komputerze. Produkcja firmy Ubisoft spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem graczy i recenzentów. 

 

Rayman Legends jest dostępny w polskiej wersji językowej (kinowa). Gra jest przeznaczona dla osób o wieku co najmniej 7 lat.

 

Uwaga – wersja demo Rayman Legends jest dostępna jedynie na platformie Steam. By móc je pobrać należy mieć konto w tej usłudze. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0