WindowsGryReckoning of Shadows

Reckoning of Shadows Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
TechnoMeetsGaming
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
331 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
302

Nasza ocena:

Henryk Tur
3
Plusy:
  • Ciekawa fabuła
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

Reckoning of Shadows to gra rpg utrzymana w klimacie horroru. Gameplay wzorowany jest na klasycznych produkcjach, więc mamy tu oprawę graficzną 2D z widokiem z lotu ptaka. Ważne są tu dialogi, a ponieważ nie ma edycji gry po polsku, przyda się znajomość języka angielskiego do zabawy. Poznajemy tu człowieka, który dotknięty został klątwą, a także dziewięcioro dzieci, które gotowe są poświęcić swe życie z zamian za skarb, który jednak… nie wiadomo czy istnieje. Brzmi to dziwnie? Owszem, ponieważ historia zaprezentowana w tym tytule jest dość złożona i wielowątkowa. Mamy tu również zaskakujące zwroty akcji oraz nieco inne lokacje w zależności od dokonywanych podczas rozgrywki wyborów.

 

Gra została zbudowana w stylu retro. Grafika kojarzy się z produkcjami rodem z NES-a czy innych konsol i komputerów 8-bitowych. W projekcie można odnaleźć odniesienia do japońskiej animacji.

 

Wersja demo Reckoning of Shadows pokazuje początek tej niecodziennej historii, pozwala także zapoznać się z jej oprawą audiowizualną oraz poznać mechanikę zabawy. Przyjdzie nam eksplorować rozmaite lokacje – od podziemi i lasów po miasta i wsie. Polecamy każdemu, kto lubi klasyczne gry rpg oraz pozycje z nietypową, zaskakującą fabułą. Ta produkcja nie powinna go zawieść.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0