WindowsGryRed Orchestra 2: Nadciągająca Burza

Red Orchestra 2: Nadciągająca Burza Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Tripwire Interactive
Licencja:
Brak danych
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Nowe misje
  • Nie wymaga podstawki

Red Orchestra 2: Nadciągająca Burza to dodatek do ciekawej gry akcji w realiach II Wojny Światowej – Red Orchestra: Stalingrad. Ponieważ to DLC jest samodzielnym produktem, nie wymaga posiadania wspomnianej gry w systemie. Jednak w odróżnieniu od tamtej mamy tu teatr działań na Pacyfiku. Misje osadzone w latach 1942-1945 to miedzy innymi desant na wrogie wyspy, odpieranie szturmów przeciwników, eksploracja jaskiń i oczywiście walki w dżungli. Podczas rozgrywki napotkamy zarówno lokacje historyczne, jak też i znajdziemy się w miejscach fikcyjnych.


Gameplay Red Orchestra 2: Nadciągająca Burza (w oryginale Red Orchestra 2: Rising Storm) umożliwia wybór strony USA lub Japonii. W zależności od tego wyboru mamy nieco odmienną kampanię. Produkcja ta umożliwia przejście jej w trybie kooperacji z innym żywym graczem. Nie brak tu także multiplayera, który posiada kilka ciekawych rozwiązań, między innymi ciekawego systemu awansów oraz premii z nim związanych. W rozgrywkach wieloosobowych może brać udział kilkadziesiąt osób.


Jak wskazuje to sama nazwa, Red Orchestra 2: Nadciągająca Burza wydano po polsku. Niestety, producent ani polski wydawca nie udostępnili wersji demo, która pozwoliłaby przetestować tą produkcję. Polecamy obejrzeć dostępne z niej filmiki w sieci oraz poczytać – dość pozytywne - recenzje na łamach portali branżowych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0