WindowsGryRenault Trucks Racing

Renault Trucks Racing Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Game Seed
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
384.51MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
440

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Tematyka
  • Wykonanie
Minusy:
  • Mała liczba torów

Gier pozwalających na uczestniczenie w wyścigach samochodów sportowych jest wiele, jednak miłośnicy ciężarówek przeżywają niedosyt. Produkcji o wyścigach ciężarówek jest jak na lekarstwo. Jednym z niewielu tytułów dostępnych na rynku jest Renault Trucks Racing, który pozwala na uczestniczenie w wyścigach torowych w ciągniku siodłowym marki Renault. 

 

Gracz uczestniczy w wyścigach na 4 trasach. Zabawa skupia się na rywalizacji do 16 graczy w internecie, jednak możliwe jest również ściganie się z komputerowym przeciwnikiem. Każdy z uczestników wyścigu kieruje ciągnikiem siodłowym Renault Premium, który został przystosowany do osiągania prędkości rzędu 160 km/h.

 

Renault Trucks Racing to gra zręcznościowo-symulacyjna. Model jazdy jest stosunkowo prosty, ale należy pamiętać o hamowaniu przed zakrętami i odpowiednim wchodzeniu w łuki. Ciężarówka prowadzi się lekko, a zabawa daje frajdę, szczególnie jeśli zdecydujemy się uczestniczyć w wyścigach sieciowych. Zaletą Renault Trucks Racing jest całkowity brak opłat za pobranie i grę oraz fakt, że to tytuł podejmujący niemal niszową tematykę.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0