WindowsGryResident Evil 6

Resident Evil 6 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Capcom
Licencja:
Brak danych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
961 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
343

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3
Plusy:
  • Cztery kampanie
  • Gameplay jest inny w zależności od kampanii
  • Oprawa audiowizualna
Minusy:
  • W sumie nie wnosi nic nowego do serii

Seria Resident Evil to cykl, którego miłośnikom gier akcji przedstawiać nie trzeba. Na stałe wpisał się w historię gier wideo,  a fani wciąż oczekują nowych części. W 2013 roku ukazało się Resident Evil 6, który co prawda nie wnosi nic nowego do cyklu, jednak pozwala na spędzenie kilku-kilkunastu godzin na radosnej walce z zainfekowanymi przez wirusa ludźmi. Dla graczy przygotowano trzy kampanie – każda ma innego bohatera głównego. Pojawia się tu znany z czwartej części cyklu Leon Kennedy, agent Chris Redfield oraz najemnik Jake Muller. Każdy z nich przeżyje niezwykłe wydarzenia w innych rejonach świata, a co ważne – gameplay Resident Evil 6 jest również nieco inny w każdej misji. Kampania z Kennedy’m to survival horror, zaś  przygody Mullera to shooter, natomiast rozgrywka z Redfieldem w roli głównej to klasyczna gra akcji. Jak więc widać, przygotowano tu dla każdego coś miłego. Najlepiej rozegrać wszystkie kampanie, ponieważ ich ukończenie pozwala na odblokowanie… czwartej, gdzie kierujemy Adą Wong.

 

W stosunku do poprzednich odsłon mamy tu nowe możliwości walki wręcz oraz ruchu. Pojawiają się także nowe typy zombiaków – w tym mogące posługiwać się bronią palną, a także mutujący podczas rozgrywki! Jeśli komuś będzie mało czterech kampanii singlowych, wówczas może wziąć udział w kooperacyjnym trybie Mercenaries, gdzie może brać udział od 2-6 osób. Ich zadaniem jest odpieranie kolejnych fal ataków zainfekowanych. Jeśli zaś wolimy walczyć przeciw żywym graczom, Resident Evil 6 oferuje tradycyjne starcia dla maksymalnie ośmiu osób jednocześnie. Wszystko to sprawia, że przy tej pozycji można spędzić wiele godzin, a ponieważ wyszła ona po polsku, znajomość angielskiego nie jest potrzebna.

 

Nie ma wersji demonstracyjnej Resident Evil 6, która pozwala na sprawdzenie jakiegoś etapu gry, ale producent udostępnił benchmark, pokazujący fragment rozgrywki i oceniający komputer pod kątem wymagań sprzętowych. Jeśli nie wiesz czy twój komputer podoła zadaniu uruchomienia Resident Evil 6, sprawdź benchmark, do którego prowadzi przycisk Pobierz Teraz.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0