WindowsGryReversion - The Escape

Reversion - The Escape Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
3f interactivo
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
423 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
482

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Darmowa
  • Grafika
  • Polska wersja
Minusy:
  • Niski poziom trudności

Reversion - The Escape to gra przygodowa będąca częścią cyklu Reversion. Gry z serii są wydawane w formie odcinków. Pierwszy z nich jest darmowy. 

 

Budzisz się w szpitalu, bez wiedzy o sobie. Nie wiesz kim jesteś, gdzie jesteś i dlaczego znajduje się w ośrodku medycznym. Postanawiasz opuścić szpital. Okazuje się, że znajdujesz się w Buenos Aires, w 2035 roku. Kraj jest kontrolowany przez wojsko, a gra posiada elementy science fiction. Mechanika rozgrywki jest klasyczna dla przygodówek point'n'click - gracz eksploruje lokacje, zbiera przedmioty, spotyka osoby i rozwiązuje zagadki. 

 

Reversion - The Escape posiada ręcznie rysowaną grafikę, zrealizowaną w taki sposób, jak w latach dziewięćdziesiątych - najlepszym okresie rozwoju przygodówek. Na uwagę zasługują ciekawie zaprojektowane lokacje i dbałość o szczegóły. Twórcy wzorowali się na najznamienitszych producentach m.in. Lucas Arts czy Sierra. Oczywiście, gra została przystosowana do pracy z wysokimi rozdzielczościami. Dużą zaletą jest polska wersja językowa, która znosi barierę językową dla wielu graczy. Reversion - The Escape ma niskie wymagania sprzętowe - powinna uruchomić się na kilkuletnich komputerach. 

 

Reversion - The Escape zostało wydane na Steam oraz innych platformach cyfrowej dystrybucji.  Pierwsza część gry wprowadza nas do rozgrywki i możemy ją sprawdzić za darmo. Wersja Steam posiada system osiągnięć.  Druga część, rozwijająca fabułę, jest płatna - kosztuje ok. 4 euro. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0