WindowsGryRisen 3 - Titan Lords

Risen 3 - Titan Lords Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Piranha bytes
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Obszar gry
  • Rozbudowany system magii
Minusy:
  • Niedoróbki

Risen 3 - Titan Lords to trzecia część serii będącej duchowym następcą legendarnego Gothica. 

 

Piranha Bytes przenosi nas do fantastycznej krainy pełnej potworów, wyzwań i niespodzianek. Gracz eksploruje różnorodny świat: od lasów, przez miasta, aż po tropiki i świat zmarłych. Gra balansuje na granicy świata rzeczywistego i zaświatów. Podczas zabawy możemy korzystać z magii, voodoo i kierować się w demonicznym kierunku lub rozwijać się w tradycyjnej walce. 

 

Risen 3 - Titan Lords jest klasyczną grą RPG z otwartym światem, w której rozgrywkę obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Fabuła gry opowiada o wojnie tytanów, która rozpoczęła się w chwili, gdy świat został porzucony przez bogów. Protagonistą jest młody wojownik, który traci duszę w wyniku ataku tajemniczych cieni. Tak rozpoczyna się jego przygoda, w której to gracz kreuje jego postać.

 

Pod względem przygotowania technicznego Risen 3 - Titan Lords jest zbliżone do poprzedniej części. Gra wykorzystuje tę samą technologię, jednak udało się wykrzesać z niej więcej. Grafika jest ładna i szczegółowa, a na uwagę zasługuje duża różnorodność lokacji i obszerny świat. 

 

Nie ma możliwości sprawdzenia wersji demo Risen 3 - Titan Lords, dlatego warto sprawdzić wymagania sprzętowe. Minimalna konfiguracja komputera, na jakiej można liczyć na uruchomienie tytułu to: dwurdzeniowy procesor 2,4 Ghz, 2 GB RAM i Radeon 3850 lub GeFroce 9600 GT. Gra działa na systemie z rodziny Windows: od Vista SP2 wzwyż.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0