WindowsGryRoad Works

Road Works Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
TaxSoft
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
208 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
341

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Rozbudowana mechanika rozgrywki
Minusy:
  • Archaiczna grafika

Road Works nawiązuje do klasycznych gier strategicznych typu tycoon i daje możliwość budowania połączeń między fabrykami, budynkami usługowymi, domami czy farmami, tak by drogi były rozsądnie przeprowadzone i gwarantowały szybki przepływ towarów i ludzi.


Kampania dla pojedynczego gracza składa się z 20 misji, w których będziemy mogli budować 10 typów dróg (polne, asfaltowej, betonowe, wykonane z kostki lub autostrady) oraz tworzy połączenia komunikacyjne między 33 typami obiektów. W zależności od zadania, przejmujemy firmę w różnym stadium rozwoju i sytuacji finansowej. Poza budową dróg, musimy również zajmować się stymulowaniem produkcji.
Poza 20 misjami, twórcy przygotowali 10 map dodatkowych, o różnorodnym poziomie trudności. Gdy ukończymy wszystkie misje, możemy uruchomić edytor poziomów lub poszukać map stworzonych przez innych graczy, które są publikowane na oficjalnej stronie produkcji.


Road Works miało swoją premierę w 2014, ale pod względem wykonania technicznego przypomina tytuły sprzed dwóch dekad. Dla jednych to będzie przeszkoda, jednak miłośnikom gier niezależnych nie powinno to przeszkodzić w czerpaniu radości z rozgrywki.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0