WindowsGryRochard

Rochard Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Recoil Games
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
827 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
264

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Udany gameplay
  • Osiągnięcia i znajdźki
Minusy:
  • Brak dema

Rochard to platformowa gra akcji, osadzona w realiach kosmicznych. Tytułowy bohater jest górnikiem, pracującym na jednego z asteroid. Wydobywa się tam niezwykle cenny minerał, dzięki któremu ludzie mogą szybko pokonywać przestrzeń kosmiczną. Niespodziewanie dochodzi do nieszczęścia – trzęsienie ziemi niszczy większość kopalni, a jakby tego było mało, atakuje ją kosmiczny gang. Nasz protagonista musi nie dość, ze obronić się przed napastnikami, to jeszcze wezwać pomoc i utrzymać się do czasu jej przybycia. Gameplay silnie stawia na manipulację grawitacją – Rochard ma specjalny karabin grawitacyjny, dzięki któremu może podnosić skrzynie. Aby unieść większe, musi obniżać grawitację całej stacji, co wiąże się także z innymi czynnikami fizycznymi, jak np. możliwością wykonywania odległych skoków czy też wolnym spadkiem. Podczas pokonywania kolejnych poziomów będzie to dość istotne.

 

Niestety, brak wydania demo Rochard, które pozwoliłoby przekonać się w praktyce o tej grze, jednak można znaleźć w sieci mnóstwo filmików ukazujących rozgrywkę. Pełna wersja gry ukazała się w polskiej wersji językowej. Warto dodać, że bardziej wymagający gracze znajdą w tej produkcji system osiągnięć oraz mnóstwo „znajdziek”, umieszczonych w miejscach, do których dostanie się wymaga przemyślenia akcji.

 

Wersję demo Rochard możesz sprawdzić na platformie Steam. By ją zainstalować musisz posiadać bezpłatne konto w tej usłudze i ściągnąć aplikację Steam.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0