WindowsGryRyse: Son of Rome

Ryse: Son of Rome Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Crytek
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
574

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Świetna grafika
  • Wszystkie DLC
Minusy:
  • Brak dema
  • Wysokie wymagania
  • Dość monotonna

Ryse: Son of Rome to jeden z tytułów startowych Xbox One, czyli gier wydanych na premierę nowej konsoli. W 2014 roku gra pojawia się również na PC, w udoskonalonej i przystosowanej do komputerów, wersji. 

 

Ryse: Son of Rome  to dynamiczna gra akcji, w której gracz wchodzi w skórę rzymskiego legionisty, który z ideą zemsty eksploruje starożytny świat tocząc widowiskowe walki. Gra jest niezwykle brutalna i nastawiona na wysoką efektowność walk, co potęguje świetna oprawa audiowizualna i ciekawe projekty postaci i otoczenia. Kampania dla pojedynczego gracza pozwoli na kilka godzin widowiskowej walki. Później można spędzać czas w trybie multiplayer. 

 

Pod względem technicznym, Ryse: Son of Rome  na PC wyróżnia się nową technologią antyaliasingu, przystosowaniem do wyświetlania w rozdzielczości 4K. Gra ma lepszej jakości tekstury oraz usprawnione cieniowanie, dzięki czemu wersja PC wygląda lepiej niż wydanie na Xbox One

 

Warto pamiętać, że wymagania sprzętowe Ryse: Son of Rome są dość wysokie. Gra bazuje na rozbudowanym silniku graficznym CryEngine, dostosowanych do wyświetlania grafiki w najwyższej jakości.  Do uruchomienia wymagany jest komputer z dwurdzeniowym procesorem z technologią HyperTherading lub czterordzeniowy procesor, 4 GB pamięci RAM oraz karta graficzna zgodna z DirectX 11, posiadająca 1 GB pamięci. 

 

Ryse: Son of Rome w wersji PC zawiera wszystkie dodatki DLC, jakie były wydane od czasu premiery gry na Xbox One.  Niestety, gra w wersji PC nie posiada dema. Grę można nabyć m.in. na platformie Steam. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0