WindowsGrySabotage: Give me my pet back!

Sabotage: Give me my pet back! Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
DigiPen Institute of Technology
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
Sabotage
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
460

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Ciekawe poziomy i zabawni wrogowie.
  • Wiele lokacji i poziomów do odkrycia.
  • Sympatyczna fabuła.
Minusy:
  • Odrobinę przestarzała szata graficzna.

Sabotage: Give me my pet back! to bardzo sympatyczna i kolorowa gra platformowa przedstawiona w dwóch wymiarach, nastawiona na rozgrywkę zręcznościową z domieszką wyzwań logicznych. Głównym celem gry jest sterowanie głównym bohaterem Jaro, który wyrusza na poszukiwanie swojego ulubionego zwierzaka.

Zarys fabularny gry jest bardzo prosty. Otóż zazdrosny o osiągnięcia naukowe głównego bohatera złoczyńca, porywa ulubione zwierzątko Jaro, prawdopodobnie kota. Nasza postać musi wyruszyć w trudną i pełną przygód podróż, aby odzyskać swojego futrzanego przyjaciela. Podczas gry gracz musi zbierać różne przedmioty, zaś z przeszkodami i niebezpieczeństwami walczy za pomocą czterech żywiołów: wody, ognia, ziemi i powietrza.

W grze napotkamy duchy, które rzucają w Jaro czym popadnie, są również niebezpieczne i uzbrojone kosze na śmieci, liczne zapadnie, windy, wystające kolce i inne czyhające na życie Jaro przeszkody. Oczywiście w miarę postępów kolejne wyzwania są coraz trudniejsze i bardziej skomplikowane, jednak nawet wiele niepowodzeń nie sprawia, że chcemy wyłączyć grę i o niej zapomnieć. Co więcej, to również odpowiednia gra dla młodszych użytkowników, gdyż poziom przemocy jest na bardzo niskim poziomie.

Oczywiście poziom graficzny gry jak na dzisiejsze standardy jest dość niski, jednak nie przeszkadza to w dobrej zabawie w wolnej chwili. Do tego spora liczba lokacji, ukrytych światów i układów sprawia, że Sabotage: Give me my pet back! Nie nudzi się zbyt szybko i dostarcza sporej ilości rozrywki.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0