WindowsGrySacred 3

Sacred 3 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Keen Games
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Dynamiczna akcja
  • Dobra grafika
Minusy:
  • Bardzo uproszczona rozgrywka

Sacred 3 jest kolejnym przedstawicielem efektownych gier typu hack'n'slash wzorowanych na serii Diablo. 

 

Mechanika rozgrywki typowego RPG-a została uproszczona. Gracz nie musi prowadzić rozmów czy zbyt dużo planować. To dynamiczna gra akcji w konwencji gry RPG, pozwalająca na zabijanie hord przeciwników na niewielkich mapach. Sterowanie jest proste, a gra została przystosowana do obsługi za pomocą gamepada, bowiem Sacred 3 zostało również wydane na PlayStation 3 i Xbox 360. 

 

Rozgrywka została osadzona w realiach tradycyjnego fantasy. Gracz walczy z różnorodnymi przeciwnikami stosując broń białą, miotaną oraz magię. Twórcy stworzyli prosty system zbierania doświadczenia, co daje możliwość stosowania lepszej broni i personalizacji bohatera. Podczas przechodzenia kampanii gracz może współpracować z 3 innymi graczami w trybie online. Przy jednym komputerze, bez połączenia internetowego, w Sacred 3 może bawić się 2 graczy jednocześnie. Do wyboru jest kilka postaci dobrze znanych z poprzednich części Sacred (Safiri, Serafia, Ankaryjka) oraz nowa klasa - Malakhimowie. Do przejścia jest szereg etapów, w których odwiedzamy m.in. ruiny świątyń, twierdze, sanktuaria, zatokę i miasta. 

 

Gra posiada kolorową oprawę graficzną, pełną atrakcyjnych efektów specjalnych, a świat składa się z ciekawych lokacji. 

 

Sacred 3 w wersji PC jest objęte systemem DRM firmy Valve. Do uruchomienia gry wymagane jest posiadanie bezpłatnego konta w serwisie Steam. Sacred 3 zostało wydane po polsku w wersji kinowej (tylko napisy). 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0