WindowsGrySaints Row 2

Saints Row 2 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Volition Inc
Licencja:
Brak danych
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Henryk Tur
3
Plusy:
  • Całkowita dowolność działań
  • Przemyślany tryb kooperacji
Minusy:
  • Kiepska optymalizacja
  • Słaba grafika

Czy lubisz dynamiczne gry akcji w stylu Grand Theft Auto? Jeśli tak, być może zainteresuje Cię wydane na konsole oraz PC Saints Row 2. Niestety, wydawca nie zdecydował się na udostępnienie grywalnych materiałów z Saints Row 2 do pobrania, dlatego też jeśli rozważasz zakup tej gry, przeczytaj poniższy opis.

W wydanej po polsku grze Saints Row 2 tworzymy postać (kobietę lub mężczyznę), która stanie się członkiem jednego z gangów wielkiej, amerykańskiej metropolii - Stillwater. Niestety, nie ma wersji demo Saints Row 2, dzięki której mógłbyś zapoznać się ze środowiskiem gry. Jest ono dość spore, daje Ci wolną rękę w eksploracji, zaś aby zdobywać niezbędne punkty rozwoju oraz respektu, musimy wykonywać misje. W większości z nich chodzi oczywiście o eliminację przeciwników, do czego służy spory arsenał broni palnej i ręcznej. Dzięki różnego rodzaju pojazdom możesz przemieszczać się po mieście dość szybko – mamy tu samochody, motocykle, metro, a nawet samoloty. Jeśli zaś posiadasz swój własny pojazd, możesz go tuningować. Tym bardziej szkoda, że download Saints Row 2 w wersji demonstracyjnej nie jest możliwy. A jedyną rzeczą za darmo z Saints Row 2 jest oficjalny filmik, prezentujący grę. Trailer Saints Row 2 dostępny jest do obejrzenia poniżej.

Oprócz trybu singlowego mamy też w Saints Row 2 tryb mutliplayera, gdzie możesz zarówno walczyć z innymi żywymi graczami, jak i też współpracować z nimi w trybie kooperacji. Na który tryb się zdecydujesz – to zalezy tylko od Ciebie. Gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Saints Row 2 mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows. Jak wspomnieliśmy na początku opisu, wydano również konwersję Saints Row 2 na XboX 360. W naszym kraju wydano Saints Row 2 pl, jeśli jednak nie podoba Ci się tłumaczenie, możesz pobrać z sieci fanowskie spolszczenie Saints Row 2. Oczywiście to autorskie tłumaczenie Saints Row 2 jest za free.

A jeśli posiadasz już pełną wersję gry Saints Row 2, mamy dla Ciebie dwie niezbędne do niej rzeczy. Pierwsza to patch Saints Row 2, który optymalizuje rozgrywkę i usuwa kilka bugów, zaś oprócz tego jeszcze posiadamy kody Saints Row 2, które z pewnością ułatwią Ci zabawę.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 1
  • dodał: sebzer brak pliku