WindowsGrySaints Row IV

Saints Row IV Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Volition Inc
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2,5 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
3803

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Humor
  • Długa kampania
Minusy:
  • Dla niektórych – absurdalność misji i fabuły
  • Starzejąca się, choć nadal dobra, grafika

Na pierwszy rzut oka Saints Row IV wydaje się być klonem, więc i konkurentem, serii GTA. Już po kilku chwilach okazuje się, że to jednak nieco odmienna gra, w której twórcy postawili na humor i absurd. 

 

Rozgrywka toczy się w fikcyjnym mieście Steelport, w którym grasuje gang Świętych. Po próbie umocnienie swoich rządów, którą mogliśmy doświadczyć w Saints Row III, Święci są na tyle potężną organizacją, że ich członek jest prezydentem USA. Nie oznacza to jednak końca kłopotów – kraj zostaje napadnięty przez obcych, a gracz musi rozpocząć walkę z najeźdźcą i podjąć próbę uratowania porwanego prezydenta. Saints Row IV posiada cechy typowej gry z otwartym światem – korzystamy z różnych środków transportu, uzbrojenia, uczestniczymy w potyczkach, konwojach, napadach itd.

 

Absurdalna fabuła, na którą składa się wiele nierealistycznych misji, to zarazem zaleta Saints Row IV, jak i minus. Wiele zależy od podejścia gracza. Jeśli oczekujemy humoru i odrealnionej rozgrywki, wywołującej uśmiech na twarzy – to propozycja dla nas. Poszukiwacze gry podobnej do GTA, z poważną fabułą, mogą się zawieźć.

 

Saints Row IV powstało w studiu Volition, znanym z gier z otwartym światem. Oni są odpowiedzialni m.in. za serię Red Faction, więc o jakość wykonania tego tytułu można być spokojnym. Jeśli chcesz przed zakupem sprawdzić demo Saints Row IV, to konieczne będzie posiadanie konto w platformie Steam. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0