WindowsGryScania Truck Driving Simulator

Scania Truck Driving Simulator Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
SCS Software
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
533 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
796

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Wysoki realizm
  • Licencjonowane modele wozów
Minusy:
  • Nieliczne bugi

Scania Truck Driving Simulator to kolejna gra z popularnego gatunku symulatorów ciężarówek. Jak sugeruje to tytuł, tym razem zasiądziemy za sterami wielokołowej ciężarówki firmy Scania. Nim jednak wyruszymy na trasę, musimy… zdać egzamin na prawo jazdy, a także przejść tekst szybkości reakcji. Jeżeli się to już uda, możemy przystąpić do właściwej zabawy, czyli uczestnictwa w zawodach na najlepszego kierowcę ciężarówki. Do wykonania będzie wiele zadań związanych z parkowaniem i manewrowaniem w ciasnych miejscach. Zadania są odzwierciedleniem tych stawianych w prawdziwych konkursie Young European Truck Driver.  

 

Zagorzali miłośnicy symulatorów jazdy z pewnością będą zachwyceni trybem wolnej jazdy, pozwalającym przemierzać drogi i przewozić towary do wskazanych miejsc. Droga wiedzie zarówno przez tereny wiejskie, jak i miejskie, można więc przetestować się w roli kierowcy w różnych warunkach. Oprócz tego możemy udać się do niewielkiej, szwedzkiej miejscowości, w której znajduje się tor testowy. 

 

Warto podkreślić, że dostępna po polsku gra Scania Truck Driver oferuje wysoki poziom realizmu prowadzenia pojazdów – miłośnicy wyścigów i szybkiej jazdy nie mają czego tu szukać. Pozycja ta stawia na ostrożną jazdę. Jeśli gracz opanuje już wszystkie możliwości prowadzenia i nabierze w nim doświadczenia, wówczas może przystąpić do wypełniania kilkunastu wyzwań, które przygotowali twórcy produkcji. Produkcję tą można w każdej chwili przetestować dzięki darmowemu wydaniu demo.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0