WindowsGrySea Dogs

Sea Dogs Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Akella
Licencja:
Brak danych
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Henryk Tur
5
Plusy:
  • Udane połączenie kilku gatunków
  • Udany gameplay
  • Liczne misje
  • Możliwość wyboru zawodu

W grze Sea Dogs każdy może zostać piratem. Jeśli jednak wolimy być praworządnym marynarzem również mamy taką możliwość. Od tego, którą ścieżkę kariery wybierzemy, będą zależały min. zlecane nam misje.

Jako pirat będziemy w głównej mierze zajmować się napadaniem na inne statki i rabowaniem ich. Gdy postanowimy być uczciwym żeglarzem, do naszych obowiązków będzie należeć eskortowanie kupieckich transportów, samodzielne transportowanie drogocennych ładunków a także walka z piratami. Warto wywiązywać się ze swoich obowiązków, gdyż jesteśmy nagradzani złotem jak i doświadczeniem, które umożliwi nam, dowodzenie najpotężniejszymi jednostkami pływającymi.

Sea Dogs łączy w sobie aż trzy odmienne gatunki. Mamy tu elementy przygodowe, gdyż odwiedzamy liczne wyspy, prowadzimy konwersacje z napotkanymi postaciami, które często dostarczają nam informacji niezwykle przydatnych podczas wykonywania misji. Łatwo doszukamy się też cech gry RPG, nasza postać posiada zestaw cech, które rozwijamy wraz z wykonywaniem zadań i postępami w grze. Elementy strategii również występują w Sea Dogs, są szczególnie zauważalne podczas bitew morskich, będących jednym z najistotniejszych elementów rozgrywki. Ważne jest by stosować w nich odpowiednią, przemyślaną taktykę. Należy pamiętać o tym, że wpływ na przebieg potyczek, mają zmienne warunki atmosferyczne, które mogą znacznie utrudniać ostrzał przeciwnika. Do jego prowadzenia dostępne są trzy rodzaje amunicji, z czego każdy ma inne zastosowanie. Jeden umożliwia dziesiątkowanie załogi statku, inny może poszarpać żagle wrogiej jednostki, dzięki czemu stanie się ona mniej zwrotna. Właśnie umiejętne wykorzystanie dostępnych rodzajów pocisków, jest jednym z kluczy do wygrywania bitew morskich w Sea Dogs.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0