WindowsGrySebastien Loeb Rally Evo

Sebastien Loeb Rally Evo Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Milestone
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
ok. 30 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
378

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Dość ciekawy tryb kariery i kilka dodatkowych trybów zabawy.
  • Spory wybór aut w różnych kategoriach.
  • Dużo tras w wielu lokalizacjach.
  • Przyzwoita grafika.
Minusy:
  • Nieco wygórowane wymagania sprzętowe.
  • Bardzo uproszczony model jazdy.
  • Sporo błędów.

Sebastien Loeb Rally Evo to gra zręcznościowa łącząca w sobie elementy symulacji, traktująca o rajdach samochodowych. Gra sygnowana jest nazwiskiem wielokrotnego mistrza świata w rajdach samochodowy, uczestnika Rajdu Dakar oraz wyścigów samochodów turystycznych. 

 

Gra Sebastien Loeb Rally Evo powstała pod przewodnictwem włoskiego studia Milestone, które na swoim koncie ma takie produkcje, jak Screamer, MotoGP, SBK: Superbike World Championship i WRC: FIA World Championship. Tytuł wydany został na komputerach PC oraz konsolach ósmej generacji tj. Play Station 4 oraz Xbox One. Produkcja skierowana jest w głównej mierze do miłośników klasycznych rajdów samochodowych, choć obecność zawodów RallyCross oraz wyścigów pod górę, tzw. HillClimb, z pewnością przyciągnie zwolenników tradycyjnych wyścigów i różnych ich wariacji. 

 

Należy pamiętać, że gra nie jest szczegółowym i wymagającym symulatorem przeznaczonym dla zaawansowanych graczy. Dla tych przeznaczono legendarną grę Richard Burns Rally oraz wydaną niedawno – Dirt Rally. Mimo to zwolennicy rajdów z pewnością docenią obecność wielu modeli, w tym rajdowych legend sprzed lat, oraz zastosowany dość zaawansowany tryb kariery, w którym pniemy się po poszczególnych szczeblach próbując zaistnieć w rajdowym światku. Cały czas towarzyszy nam tytułowy kierowca, nasz mentor – Sebastien Loeb. 

 

Podczas rozgrywki możemy przejechać ponad 300 km odcinków specjalnych, które mniej lub bardziej bazują na realistycznych odpowiednikach tras rajdowych z całego świata. Oprócz tradycyjnej kariery, czyli jazda na czas po wspomnianych odcinkach specjalnych, dla urozmaicenia bierzemy udział w innych imprezach, takich jak wyścigi head-to-head, zawody RallyCross, czy też wspinaczka pod górę Hill Climb Pikes Peak. Jeśli chodzi o to, czym będziemy jeździć – na pewno nie ma na co narzekać! Do dyspozycji oddano kilkanaście marek oraz kilkadziesiąt modeli samochodów rajdowych – zarówno nowoczesnych WRC, jak i starsze klasyki z Grupy B, Grupy A, lat 60-tych itp. 

 

Głównym celem programistów ze studia Milestone, było stworzenie możliwie jak najbardziej realistycznej gry, która zadowoli zarówno miłośników symulacji, jak i zręcznościowego trybu jazdy. Pomaga w tym dobra grafika, która skupia się przede wszystkim na otoczeniu. Modele aut nie są co prawda tak dopracowane, jak w przypadku Dirt Rally, ale z pewnością charakteryzują się sporą szczegółowością. Na deser otrzymujemy tryb wieloosobowy, pozwalający na rywalizację z innymi domorosłymi kierowcami rajdowymi z całego świata.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0