WindowsGryShadow Complex Remastered

Shadow Complex Remastered Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Chair Entertainment Group, LLC
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
ok. 1,1 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
366

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Bardzo rozległy i zróżnicowany świat.
  • Świetna i dopracowana grafika.
  • Dynamiczna rozgrywka i świetna fabuła.
  • Rozsądne wymagania sprzętowe.
Minusy:
  • Konieczność zainstalowania dodatkowego klienta.

Shadow Complex Remastered to udoskonalona wersja bardzo dynamicznej i ciekawej gry przeznaczonej na platformę PC oraz najnowsze konsole, tj. Xbox One oraz PS4. Produkcja jest połączeniem tradycyjnych platformówek z widokiem z boku, ze strzelankami z rozbudowaną i ciekawą fabułą opracowaną na podstawie twórczości pisarza Orsona Scotta Carda. 

 

Za produkcję gry odpowiadają twórcy ze studia Chair Entertainment Group, które jest jednym z oddziałów firmy Epic Games, znanej z takich produkcji jak Unreal czy też Gears of War. A na czym polega rozgrywka? Otóż w grze wcielamy się w postać Jasona Fleminga, który przez przypadek odkrywa wielki rządowy spisek oraz przygotowywane w tajemnicy militarne powstanie. Wszystkie działania mają doprowadzić do rozpoczęcia wewnętrznej wojny domowej w Stanach Zjednoczonych. Co więcej, dziewczyna głównego bohatera – Claire – zostaje porwana, więc Jason ma kolejny powód, aby stawić czoła czarnym charakterom.

 

Podczas rozgrywki obserwujemy świat z boku, choć świetna oprawa graficzna, zróżnicowane tereny oraz wartka akcja nawet przez chwile nie pozwala nam się nudzić. Cały świat podzielony jest na różne etapy i wbrew pozorom został wykonany w pełnym trójwymiarze. Warto pamiętać, że dokładna eksploracja wszystkich terenów jest bardzo wskazana, gdyż twórcy ukryli ponad 100 rozmaitych przedmiotów oraz ulepszeń. Nie zabrakło również elementów RPG, gdyż główny bohater ze zwykłego śmiertelnika zamienia się w prawdziwego żołnierza. 

 

Podczas walki z wrogami możemy wykorzystywać różne, nietypowe bronie. Mogą to być działa zamrażające przeciwników lub tworzące przeszkody. Nie zabrakło również elementów, które można zniszczyć, tj. wybuchające beczki itp. Jak przystało na prawdziwą platformówkę, nie mogło zabraknąć, tzw. bossów, czyli końcowych przeciwników, bardzo silnych, mocno uzbrojonych, np. wielkich robotów etc. Ukończenie całej gry zajmuje ponad 10 godzin, choć dokładna eksploracja terenów powinna zająć kolejne kilka godzin. 

 

Gra powstała na bazie silnika Unreal Engine, dzięki czemu całość prezentuje się świetnie i imponująco. Walki są dynamiczne, widowiskowe i nigdy się nie nudzą. 

 

Uwaga! Aby pobrać grę należy zainstalować specjalnego klienta Epic Games.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0