WindowsGryShadows on the Vatican

Shadows on the Vatican Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
10th Art Studio
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
616 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
435

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Rysunkowa grafika
  • Ciekawa fabuła
Minusy:
  • Tylko dwa akty

Shadows on the Vatican to klasyczna gra przygodowa wydawana w aktach. 

 

Polskie wydanie premierowe składa się z dwóch Aktów: Chciwość i Gniew, które rozpoczynają czteroczęściową historię. Fabuła została zbudowana w oparciu o książkę W imieniu Boga? Śledztwo w sprawie zamordowania Jana Pawła I. Gra podejmuje temat mordu na papieżu, pokazuje jeden z najkrótszych pontyfikatów i prezentuje Watykan od ciemniejszej strony. W grze podstawiono intrygę, w której próbuje odnaleźć się James Murphy, były duchowny, który jest również lekarzem. Zostaje on poproszony o pomoc przez dawnego przyjaciela z okresu kapłańskiego, który szybko ginie. Następnie protagonista dowiaduje się o kradzieży tajnych dokumentów i brnie coraz głębiej w intrygę. 

 

Shadows on the Vatican to klasyczna gra przygodowa stworzona w konwencji point'n'click. Zabawa jest prowadzona za pomocą myszki, gracz zbiera przedmioty, rozwiązuje zagadki i spotyka ludzi, z którymi prowadzi wymagające konwersacje, mogące dać jakiś ślad. 

 

Gra ma statyczną oprawę graficzną wykonaną z charakterystycznym, komiksowym sznytem. Wszystko za sprawą dyrektora artystycznego, Lorenzo Ruggiero, który pracował nad komiksami Marvela. Przerywniki filmowe również zostały wykonane w komiksowej formie.

 

Wersja demo Shadows on the Vatican daje dostęp do gry w wersji HD - oznacza to, że grafika jest wyświetlana w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, co pozwala na zachwycenie się szczegółami w lokacjach i projektach postaci.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0