WindowsGrySherlock Holmes i Pies Baskerville'ów

Sherlock Holmes i Pies Baskerville'ów Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
Alawar
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
199.83 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
458

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Grafika
  • Zagadki
Minusy:
  • Krótki czas wersji próbnej

Pies Baskerville'ów to jedna z najbardziej znanych powieści Artura Conan Doyle'a przedstawiająca przygody detektywa Sherlocka Holmesa i jego kompana – doktora Watsona. Tym razem nieustraszony detektyw musi rozwiązać zagadkę śmierci osób z rodziny Baskerville'ów. 

 

Sherlock Holmes i Pies Baskerville'ów to klasyczna gra przygodowa gatunku Ukryte Obiekty (Hidden Objects). Zabawa polega na eksplorowaniu kolejnych statycznych lokacji i rozwiązywaniu zagadek, które w dużej mierze są oparte na wyszukiwaniu ukrytych przedmiotów.  Podczas zabawy odwiedzimy 35 lokacji, które zostały utrzymane w sugestywnym, mrocznym klimacie, idealnie pasującym do przygód najbardziej znanego detektywa w historii.

 

Dużą zaletą Sherlock Holmes i Pies Baskerville'ów jest wysokiej klasy oprawa graficzna oraz ciekawe zagadki. Zabawę ułatwia polska wersja językowa, dzięki czemu nie gracz nie doświadcza problemu bariery językowej, która w grach przygodowych może być szczególnie dotkliwa. 

 

Sherlock Holmes i Pies Baskerville'ów jest dostępny w wersji próbnej (demo), który pozwala na rozpoczęcie rozgrywki i zabawę przed pewien czas – później konieczne jest wykupienie pełnej wersji. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0