WindowsGrySherlock Holmes - Tajemnica perskiego dywanu

Sherlock Holmes - Tajemnica perskiego dywanu Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
Alawar
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
90 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
647

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Sherlock
  • Grafika
  • Zagadki
Minusy:
  • Wersja próbna mogłaby być dłuższa

Sherlock Holmes - Tajemnica perskiego dywanu to gra przygodowa pozwalająca na wejście w skórę najbardziej znanego detektywa w historii i rozwiązanie zagadki tajemniczego morderstwa. Fabuła gry została oparta o postacie i lokacje stworzone w oparciu o książki Arthura Conana Doyle’a. 

 

Sherlock wraz z nieodłącznym kompanem, Watsonem, podejmują się rozwiązania morderstwa malarza, którego ciało zostało zawinięte w perski dywan. Gracz rusza do akcji: odkrywa ślady w lokacjach, rozwiązuje łamigłówki, zbliżając się tym samym do mordercy. Podczas gry przesłuchujemy świadków, szukamy motywu, śladów i łączymy pojedyncze elementy układanki w całość, by wytypować mordercę. 

 

Sherlock Holmes - Tajemnica perskiego dywanu należy do grona gier Ukryte Obiekty, w których gracz przegląda statyczne lokacje i wyszukuje śladów i przedmiotów. Obsługa gry sprowadza się do wynajdywania obiektów myszką. Od gracza nie jest wymagana szybkość reakcji, a spostrzegawczość.

 

Jeśli szukasz klasycznej, dobrze zrealizowanej pod względem technicznym, przygodówki to Sherlock Holmes - Tajemnica perskiego dywanu jest tytułem wartym uwagi. Tym bardziej, że możesz za darmo pobrać wersję demo, pozwalającą na rozpoczęcie przygody w skórze Sherlocka. Pełna wersja jest dostępna w cenie 19 zł. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0