WindowsGryShutter

Shutter Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
Kumi
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
231 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
287

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3
Plusy:
  • Mroczny klimat
  • Niespodziewane zwroty akcji
Minusy:
  • Nieco niewygodne sterowanie

Shutter to darmowa, dość rozbudowana gra akcji w mrocznym klimacie survival horroru. Sterujemy tu reporterem, który przybywa do opuszczonego zakładu psychiatrycznego, aby nakręcić o nim reportaż,  ledwie jednak przekracza próg, zaczynają dziać się dziwne rzeczy – jakieś postaci na granicy pola widzenia, kamera pokazuje rzeczy, których nie ma, a od pewnego momentu napotykamy istoty, przed którymi lepiej się kryć. Co ważne, cały czas patrzymy przez obiektyw kamery wideo, dzięki czemu możemy np. stanąć i przybliżyć odległy punkt, a także używać podczerwieni, dzięki czemu nie straszne nam ciemności. Shutter nie jest po polsku, więc prz

yda się znajomość angielskiego do zabawy. Gameplay tej produkcji jest dość długi, a ponieważ można zginąć nieraz, polecamy częste wykonywanie zapisów.
Na plus tej produkcji można policzyć, że jest dostępna za darmo w pełnej wersji.  Miłośnicy survival horrorów powinni zwrócić na nią szczególną uwagę – polecamy grac nocą, ze słuchawkami na uszach i w kompletnej ciemności. Nie polecamy ludziom o słabych nerwach. Tu naprawdę można się nieraz przestraszyć.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0