WindowsGrySid Meier's Pirates

Sid Meier's Pirates Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Firaxis Games
Licencja:
Brak danych
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Henryk Tur
4,5
Plusy:
  • Ciekawe rozwinięcie oryginalnego pomysłu
  • Oprawa audiowizualna
  • Swobodny gameplay
Minusy:
  • Bugi w grafice

Sid Meier's Pirates to gra będąca remakiem produkcji z końca lat osiemdziesiątych, której autorem jest nikt inny, jak sam Sid Meier, twórca serii Civilization. To świetna gra, łącząca w sobie strategię, grę zręcznościową i ekonomiczną. Niestety, nie jest możliwy download Sid Meier's Pirates w wersji demo, dlatego też prezentujemy poniższy opis, aby pomóc podjąć Ci decyzję o ewentualnym jej zakupie.

Świat gry jest całkowicie dowolny, zaś Ty możesz pokierować karierą swego awatara, jak tylko chcesz. Zbieraj flotę, żegluj, napadaj lub broń, plądruj miasta albo tez stawaj się ich wyzwolicielem. Czekają na Ciebie bezkresne morza, a także cztery potęgi kolonialne: Holandia, Anglia, Francja i oczywiście Hiszpania. Tym bardziej szkoda, że nie ma wersji demonstracyjnej gry Sid Meier's Pirates do pobrania, bowiem rozrywka to przednia. Jeśli chcesz zobaczyć ten tytuł w akcji, pozostaje Ci znaleźć w sieci trailer Sid Meier's Pirates. Zuważ też, że przy tym opise znajduje się galeria Sid Meier's Pirates. Pobierz obrazki Sid Meier's Pirates za darmo, aby zobaczyć oprawę wizualną gry. Jak zobaczysz, jest ona bardzo klimatyczna i przypomina naprawdę filmy o piratach.

W naszym kraju wydano Sid Meier's Pirates po polsku. Dlatego tez po zakupie gry nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Sid Meier's Pirates. A jeśli już nabędziesz Sid Meier's Pirates pl, mamy dla Ciebie patch Sid Meier's Pirates za free. Ściągnij łatkę Sid Meier's Pirates, aby gra chodziła bez problemów. W sieci możesz znaleźć też kody Sid Meier's Pirates. Na konieć warto wspomniec, ze gra będzie działac płynnie na najnowszych systemach operacyjnych, pograsz więc w Sid Meier's Pirates na Windows 7, XP, nie będzie również problemu z działaniem Sid Meier's Pirates przy Vista.
 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0