WindowsGrySilent Hill 3

Silent Hill 3 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
Konami
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
468 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
400

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Klimat
Minusy:
  • Zbyt duży nacisk na akcję

Silent Hill 3 to gra przygodowa stworzona z myślą o stworzeniu mrocznego nastroju. Gra ma charakter survival horroru, który nie straszy nieoczekiwanie wyskakującymi potworami, a atmosferą.

 

Silent Hill 3 powstał jako kontynuacja drugiej części, która przez wielu została uznana za majstersztyk. Tym razem twórcy serii znacznie zmienili produkcję pod kątem fabularnym. Głównym bohaterem nie jest już dorosły mężczyzna, a nastolatka, Heather, która wybiera się do centrum handlowego, ale w nieoczekiwany sposób przenosi się do przerażającego świata pełnego krwi, potworów i przemocy. 

 

W odróżnieniu od Silent Hill 2, które było nastawione na eksplorację, Silent Hill 3 to gra bardziej nastawiona na akcję. Podczas gry możemy wykorzystywać pistolety, karabiny, strzelby czy broń białą. 

 

Poziom trudności Silent Hill 3 można dostosować na dwa sposoby: wybierając trudność zagadek i akcji zręcznościowych (walki). Kampania dla pojedynczego gracza ma klasyczną konstrukcję: przechodzimy przez kolejne lokacje, walcząc z kilkunastoma typami potworów. Podczas gry spotkamy bohaterów z poprzednich serii. Co jakiś czas w trybie fabularnym musimy spotkać się z bossami - potężnymi postaciami, których pokonanie wymaga nie tylko zręczności, a również sprytu. 

 

Gra ma tylko tryb dla pojedynczego gracza, nie posiada funkcji kooperacji czy multiplayera. Pierwotnie gra pojawiła się na PC i PS2, co oznacza, że technologia graficzna zastosowana w grze nie jest wyjątkowo szczegółowa. 

 

Silent Hill 3 możesz sprawdzić w wersji demo. Warto pamiętać, że gra pojawiła się w wersji HD na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 w 2012 roku. Demo to oryginalna wersja z 2003 roku. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0