WindowsGrySilent Hill 4: The Room

Silent Hill 4: The Room Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Przygodowe
Producent:
Konami
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
497 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
440

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Klimat
Minusy:
  • Nieco zbyt zręcznościowy model rozgrywki

Silent Hill 4: The Room to wydana z myślą o konsolach i komputerach klasy PC gra typu survival horror należąca do jednego z najbardziej znanych cykli.

 

Głównym bohaterem tej części serii jest Henry Townshend, którego dopadły koszmary. Po wielu dniach problemów z przerażającymi snami, nadchodzi dzień przełomowy, gdy bohater odnajduje tajemniczy portal ukryty w swojej łazience, który przenosi go do tajemniczych miejsc. 

 

Kampania fabularna nie jest liniowa. Grę można ukończyć na cztery sposoby. Do przejścia jest czternaście misji, w których czas może stosować kilkanaście broni: od kija golfowego, rur, pochodnie, łańcuchy czy bicz. Z broni palnej w Silent Hill 4: The Room można wykorzystać tylko pistolet i rewolwer.  Ze względu na taki arsenał, gra ma charakter survival horroru. Gracz nie ma przewagi ze względu na uzbrojenie. Świat, który eksploruje jest od niego potężniejszy, a gra buduje atmosferę zaszczucia. 

 

Trójwymiarowa oprawa graficzna Silent Hill 4: The Room została zaprojektowana w taki sposób, by gra straszyła i budowała niespokojny nastrój. Jak na datę premiery, 2004, gra ma dobrą oprawę graficzną. 

 

Silent Hill 4: The Room odchodzi od charakterystycznego stylu rozgrywki, kojarzącego się z grą przygodową. Tym razem gra ma zręcznościowy charakter rozgrywki, choć atmosfera ma charakter horroru.

 

Wersja demo Silent Hill 4: The Room pozwala na zapoznanie się z mechaniką gry i zwiedzenie mieszkania głównego bohatera.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0