WindowsGrySimCity 2000

SimCity 2000 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Maxis
Licencja:
Abandonware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
414

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Udany gameplay
  • Liczne misje
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

Kolejna odsłona gry SimCity została wydana przez studio Maxis. Już dziś pobierz SimCity 2000 za darmo. Jest to strategiczna gra w której użytkownik wciela się zarządce wirtualnego miasta którego zadaniem jest jak najlepszy jego rozwój. Symulator dokładnie odwzorowuje model zarządzania miasta. Przykładowo należy wyznaczyć odpowiednie strefy: handlową, mieszkalną czy przemysłową.

Ważna jest też infrastruktura energetyczna, drogowa czy kolejowa. Mieszkańcom należy też zapewnić ochronę policji  czy opiekę zdrowotną, a nawet odpowiednią ilość jednostek straży przeciwpożarnej. W symulatorze gracz musi zwracać uwagę także na takie czynniki jak trzęsienia ziemi, huragany itp. oraz szkody z nimi związane. Społeczność miasta SimCity cały czas ocenia swojego zarządcę, a żeby wygrać należy sprawować opiekę nad mieszkańcami na należytym poziome. Wszystko to sprawia, że SimCity 2000 jest świetnym symulatorem który niemal idealnie odwzorowuje zarządzaniem miastem.

W tej części gry twórcy zrezygnowali z grafiki dwuwymiarowej na korzyść trójwymiarowej. To znacznie rozszerza możliwości rozbudowy miasta oraz uatrakcyjnia grę. Na pobierz.pl download gry SimCity 2000 całkowicie za free. Wystarczy że naciśniesz zielony przycisk pobierz teraz i już będziesz mógł sie cieszyć wspaniałą grą strategiczną.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0