WindowsGrySimraceway

Simraceway Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
Ignite Game Technologies
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
668 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
885

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Atrakcyjny, symulacyjny model jazdy
Minusy:
  • Dla niektórych może okazać się za trudna

Simraceway to jeden z kilku obecnych na rynku symulatorów wyścigowych dostępnych w modelu biznesowym free-to-play. Oznacza to, że gracz może za darmo pobrać grę z podstawowym pakietem samochodów i tras.  Za kolejne maszyny trzeba płacić od kilku do nawet kilkudziesięciu złotych. 

 

Model jazdy Simraceway jest symulacyjny, o czym najlepiej świadczy fakt, że przy produkcji gry korzystano z doświadczenia kierowców wyścigowych m.in. amerykańskiej serii Indy 500. Gracz musi okiełznać szybkie samochody, których fizyka zachowania się na torze jest skomplikowana i rozbudowana. Z tego względu, producent sugeruje grę za pomocą kierownicy. Ba – nawet powstała kierownica dedykowana grze wzorowana na wyglądzie kierownicy bolidu F1. Nazywa się SRW-S1 Steering Wheel i posiada pakiet skrótów pozwalających na szybkie zarządzanie samochodem. Oczywiście, kontroler działa również z innymi grami. 

 

Simraceway to propozycja dla osób ceniących sobie realizm zabawy. Z tego względu to propozycja dla osób, które lubią uczyć się torów jazdy i badać zachowanie samochodu. Przeciętny, niedzielny gracz może się tym znudzić, ale dla maniaków motoryzacji to ciekawa propozycja. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0